U bent hier: PROGRAMMA » Eurobeef

ALLE AANDACHT GAAT NAAR VAKMANSCHAP

live jurering  |  download inschrijvingsformulieren  |  praktische info & tips  |  contact

 

Zowel gevestigde slagers als leerlingen kunnen op Meat Expo meedingen naar de felbegeerde trofeeën van de Landsbond der Slagers: de Gouden, Zilveren en Bronzen Eurobeef, de Gouden Poem en de Junior Cup. 
Elke deelnemer die minimum 70% behaalt, ontvangt een diploma. De beste promotie van uw ambachtelijke producten voor uw klanten!

Dit zijn de winnaars en finalisten van de Eurobeef Vakwedstrijden 2018:

Eurobeef hoofdprijzen:

         Prijs              

Verdienste

Winnaar

GOUDEN POEM

Beste score in rubrieken 3, 4 of 5, 6 en 7
(zie benaming bij rubrieksprijzen)

Filip De Cock

gouden EUROBEEF

Schotels koud buffet op basis van vleesproducten

Klasseslager Havermans

zilveren EUROBEEF

Ambachtelijke kookham

Andreas Decruyenaere

bronzen EUROBEEF

Ambachtelijke gezouten ham

Ward Blanckaert

PRIJS van de LANDSBOND DER BEENHOUWERS, SPEKSLAGERS EN TRAITEURS VAN BELGIË

als bekroning voor de meest verdienstelijke inzending in rubriek 1 inzake promotie van het verbruik van vers vlees en originaliteit en creativiteit

Klasselslager Havermans

PRIJS van de MEAT EXPO

als bekroning voor de deelnemer in rubriek 2 (schotels koud buffet), wiens prestatie het meest uitmuntte door originaliteit, creativiteit, afwerking en finesse

Stephane Marchand

PRIJS van de GROOTORDE DER BELGISCHE SLAGERS

als bekroning voor de deelnemer in rubriek 12

(bereid of ovenklaar gerecht) die het meest uitmuntte door originaliteit, creativiteit, afwerking en finesse.

Klasselslager Havermans

JUNIOR CUP

Prijs voor de Junior deelnemer met de beste scores

Zion Kockx

 

Rubrieksprijzen Eurobeef

 

         Prijs              

Verdienste

Winnaar

Beste score rubriek 1

Schotel vers vlees

Klasseslager Havermans

Beste score rubriek 2

Schotels koud buffet op basis van vleesproducten

Stephane Machand

Beste score rubriek 3

Ambachtelijke kookham

Dirk Verheyen

Beste score rubriek 4

Ambachtelijke gezouten ham

Ismaël Martin

Beste score rubriek 5

Ambachtelijk gezouten vleeswaren

Andreas Decruyenaere

Beste score rubriek 6

Ambachtelijke vleesproducten

Filip De Cock

Beste score rubriek 7

Ambachtelijk vleesproduct op basis van lever

Frederic Rosseels

Beste score rubriek 8

Ambachtelijke droge worst (gerookt of niet gerookt)

Peter Van De Weyer

Beste score rubriek 9

Ambachtelijk vleesproduct op basis van bloed

Brice Devivier

Beste score rubriek 10

Ambachtelijk vleesproduct op basis van gevogelte

Joran Delbaere

Beste score rubriek 11

Geleibereidingen

Ismaël Martin

Beste score rubriek 12

  

Bereide gerechten of ovenklare gerechten

                          

Klasseslager Havermans

Beste score rubriek 13

Salades

Ismaël Martin

Beste score rubriek 14

Innovatieve producten op basis van vlees

Klasseslager Havermans

 

 

Junior-Cup Rubrieksprijzen:

 

         Prijs              

Verdienste

Winnaar

Beste score rubriek 1

Schotel vers vlees

Zion Kockx

Beste score rubriek 2

Schotels koud buffet op basis van vleesproducten

Ruben Stols

Beste score rubriek 3

Ambachtelijke kookham

Jarne Delbaere

Beste score rubriek 4

Ambachtelijke gezouten ham

Zion Kockx

Beste score rubriek 5

Ambachtelijk gezouten vleeswaren

Vital Laperre

Beste score rubriek 6

Ambachtelijke vleesproducten

Jarne Delbare

Beste score rubriek 7

Ambachtelijk vleesproduct op basis van lever

Steven Elsier

Beste score rubriek 8

Ambachtelijke droge worst (gerookt of niet gerookt)

Nicky Peeters

Beste score rubriek 9

Ambachtelijk vleesproduct op basis van bloed

Colin Decleyre

Beste score rubriek 10

Ambachtelijk vleesproduct op basis van gevogelte

Zoë Amsah

Beste score rubriek 11

Geleibereidingen

Stefan Wygers

Beste score rubriek 12

  

Bereide gerechten of ovenklare gerechten

                          

Geert-Jan Jonkers

 

 

Met dank aan:
                     

 

MEER INFO?  IK HELP U GRAAG VERDER!

 

 

Dorine Degryse - Verantwoordelijke Vakwedstrijden
Tel 056 24 11 40 - eurobeef@kortrijkxpo.com  

 

  • All Food Machines
  • Bourgon
  • Espera
  • Franky